O nas

Program Elpis

Program Elpis został stworzony z myślą o tych, którzy chcą skutecznego i sprawdzonego rozwiązania na obniżony nastrój, lęk i depresję. Elpis jest pierwszym w Polsce, w pełni zintegrowanym systemem pomocy zdrowia psychicznego, dostępnym online, metodą opartą o zasady internetowej terapi poznawczo behawioralnej. Elpisonline oferuje podejście oparte na badaniach naukowych i terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz najskuteczniejszą metodę poprawy Twojego nastroju w przystępnej dla Ciebie formie.

Mamy nadzieję, że z Elpis odzyskasz dobre samopoczucie! Zapraszamy do udziału.

Poniżej znajdują się najpopularniejsze zmiany odnotowane przez użytkowników

Większa pewność siebie

Większa chęć do działania

Lepszy sen i relaksacja

Poprawa nastroju

Nasz program oferuje w systemie trzy sposoby podejścia: Elpis „Zrób to sam”, Elpis Plus i Elpis Ekstra, co daje możliwość dobrania programu komunikacji, według twoich potrzeb.

Pakiet „Zrób to sam” jest ośmioetapowym sposobem poprawy stanu emocjonalnego bez potrzeby kontaktu z psychologiem. Pozostałe dwa pakiety oferują dodatkowe wsparcie specjalisty.

W pakiecie Plus nie musisz stawiać się na terapię w określonym dniu, bądź o określonej porze dnia, Twój terapeuta, co dwa tygodnie wysyłać ci będzie rekomendacje na podstawie twojego progresu odnotowanego w programie.

Natomiast w pakiecie Ekstra łączymy nasz program z tradycyjnym systemem CBT, realizowanym w ofercie kontaktu przez telefon lub wideo.

ELPIS
ZRÓB TO SAM

ELPIS
PLUS

ELPIS
EXTRA

KONSULTACJE
ONLINE

Psycholog online

Nasi psychologowie i psychoterapeuci

Najlepsi psychologowie i psychoterapeuci przez internet!

Krzysztof Roszkowski

dyrektor ds. administracyjno-technicznych

Prezenter i wykładowca. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grupowych terapii uzależnień na podstawie metody TPB. Certyfikowany mediator rodzinny.
Dyplomowany dietetyk. Promotor zdrowia.

Jakub Roszkowski

dyrektor kliniczny

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, coach. Dziedziny mojej specjalizacji to: psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży, leczenie problemów ze snem, leczenie zespołu stresu pourazowego u weteranów wojennych. Założyciel Londyńskiej Kliniki Leczenia Zaburzeń Snu, SheepAsleep.co.uk.

Magdalena Miodek-Roszkowska

dyrektor kreatywny

Dyrektor kreatywny z kilkuletnim doświadczeniem pracy w reklamie, głównie dla klientów medycznych. Zakres portfolio obejmuje zarówno pracę w Londynie, w firmach takich jak DDB czy Saatchi & Saatchi, jak i również wygranie nagród w konkursach reklamowych w UK.

Psychoterapeuta online

Psychoterapeuta online – tak w skrócie można dość trafnie opisać specjalistę od terapii poznawczo-behawioralnych, który świadczy swoje usługi przez internet.

Psychoterapeuta online - Umów konsultację online

Na program Elpis składa się zarówno jeden z trzech wspomnianych wyżej kursów online, jak również rekomendacje i/lub rozmowy telefoniczne lub przez wideo z terapeutą TPB. Istnieje również możliwość skorzystania z takiej oferty jak konsultacje online z psychoterapeutą.